אתר קיבוץ גלעד
אתר קיבוץ גלעד
חסר רכיב

הורים ומשפחות של נערים ממושב "גיאה" שהתארחו אצלנו מודים

20/05/2021
בסוף השבוע האחרון ובחג ארחנו כ 40 נערים ונערות ממושב "גיאה" שליד אשקלון. שינוחו קצת מהבומים וירגעו מהריצות האינסופיות לממ"ד. והנה מה שהם והוריהם כתבו לנו.

תגובות ממושב גֵיאַה:
עצם ההזמנה, לקחת פסק זמן מהריצות לממ"ד, מלילות שקמים בהם, מסביבה כל כך רועשת ולהגיע אל השקט שאצלכם ולהמולה הכיפית של רעשים שילדים עושים - היא עולם ומלואו. אבל מעבר לכך, הם הרגישו רצויים, שדואגים להם, נוצרו חיבורים ונוער שדואג לנוער וזה בכלל לא מובן מאליו ומאוד מרגש, במיוחד בתקופה הלא פשוטה הזאת בארץ. 
תודה ענקית מהלב ❤️

הבת שלי חזרה עכשיו מקיבוץ גלעד בצפון כל כך מאושרת עם הרבה  חוויות, עם הרבה חברים חדשים.

בתחילה קצת חששתי שבני לא יהיה בבית בחג... אבל כשהמציאות שלנו היא כזו אז לבסוף יצא כל כך לטובה.
תודה רבה לכם תושבי קיבוץ גלעד שפתחתם את ליבכם וביתכם בעבור יקירנו.
מעריכים אתכם מאוד שדאגתם לילדינו להפוגה ולשקט למספר ימים.
מקווים לראותכם אצלנו בימים שקטים יותר❤❤❤

קודם כל בראש וראשונה תודה רבה על היוזמה והרעיון המבורך.
אני רוצה לומר תודה גדולה מכל הלב על פתיחת דלתותיכם וליבכם לנוער שלנו, על אירוח נדיב ומכל הלב, ככה בונים מדינה. בערבות הדדית. וזה לא מובן מאליו. תודה, תודה, תודה ❤❤❤❤❤❤ ושנזכה בקרוב לארח אתכם בחזרה.

תודה רבה לצוות הנפלא שדאג להעביר לילדנו את החג בצורה רגועה ושלווה, האוכל היה מצוין ובשפע דאגו לכל פרט זה לגמרי לא מובן מאליו ,הנוער נפלא ומחבק בהחלט מחמם את הלב. 

בתי לא הפסיקה להגיד כמה היא נהנית וכמה טוב לה, היא לא רצתה לנסוע וכל כך שמחה שבסוף היא נסעה. הייתה לה חוויה נפלאה. אין לי מילים להודות לכל מי שלקח חלק באירוח הזה ובליווי שלהם שם, הרגשתי בקול שלה ובמילים שלה כמה טוב לה ורגוע לה וזה באמת לא מובן מאליו.

רצינו להודות לכם מאוד מאוד (ואם אפשר אז עוד הרבה 'מאודים') על האירוח הנדיב ורחב הידיים והלב שהענקתם לילדים שלנו. 

תודה ענקית לכם שדאגתם לילדים שלנו, בימי שקט אתם מוזמנים אלינו, ובינתיים באמת באמת מודים מקרב לב.

לחברי קיבוץ גלעד הנהדרים,תודה רבה על האירוח הנפלא שניתן לילדי מושב גיאה ובנינו יונתן ביניהם. הצלחתם לתת להם הפוגה מהאזעקות והריצות התכופות לממד ורוממתם את מצב רוחם. מודים מקרב לב, משפחת בן שמואל

לפני 20 שנה אני הייתי עולה חדשה, היום אני ישראלית ובאמת היום אני יכולה להגיד שאין לי ארץ אחרת...ברגעים קשים האלה אני תמיד מתרגשת עד דמעות, צמרמורת שכולנו מתחילים להיות ביחד, כולנו מוכנים לפתוח את הלב, את הבית וכאן אני מרגישה שאנחנו באמת עם מיוחד ואני בנאדם חילוני לגמרי. אבל פתאום קורה לי בגוף משהו  שקשה להסביר... אלף תודות לקיבוץ גלעד שפתח את הלב, את הבית, קיבל את הילדים שלנו ונתן להם רגעים של רוגע ושלווה. תודה ענקית לשירי על היוזמה, על הארגון, על אכפתיות ולדותן (המדריך) כמובן על הכל.


חסר רכיב